Darmowa dostawa przy zamówieniu za 500 zł!

Zwroty i wymiana

ZWROTY

Prawo odstąpienia od umowy

Będąc konsumentem masz prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia dostarczenia towaru.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, musisz poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).

Możesz skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Prosimy o załączenie paragonu.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, wysłać informację dotyczącą wykonania przysługującego Ci prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

ADRES DO WYSYŁKI:
STOISKO PTAK SKLEP SEGNO
UL. RZEMIEŚLNICZA 35
95-030 RZGÓW
PASAŻ WSCHODNI, stoisko 22

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Ci wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Twojej decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziłeś się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Ponosisz koszty bezpośrednie zwrotu rzeczy.

WYMIANA

Jeśli chcesz dokonać wymiany produktów, rozpocznij procedurę zwrotu ( odstąpienia od umowy) i dokonaj ponownego zakupu.
Szczegółowy regulamin dotyczący zwrotu i wymiany znajduje się tutaj: Regulamin
Możesz skorzystać z naszych wzorów formularzy odstąpienia od umowy, lecz nie jest to obowiązkowe.